Erotické latexové masky

Pohlavní styk často vyjadřuje význam „milovat se“, který ale nemusí zahrnovat žádný citový vztah. Erotická přitažlivost a náklonnost je ovšem silným a i nejčastějším podnětem k pohlavnímu styku. A je i součástí lásky mezi dvěma lidmi. Přitažlivost je intenzivní emoce zaměřená na druhého člověka a většinou trvá půl roku až tři roky, kdy trvá určitá zamilovanost. Ale co potom. Daného člověka máme stále rádi, ale naše žádostivost po něm ustupuje. Co s tím? A máte pocit, že je váš sexuální život stereotypní? Tak to je to samé.

Chce to něco, co vnese do vašeho milostného vztahu změnu a novou šťávu. Chce to vyzkoušet něco nového. A takových nových věcí je spousta. Záleží na vás, jak odvážní se cítíte a co byste chtěli vyzkoušet. Sexuální život okoření například erotické pomůcky, erotické oblečení či změna prostředí.

Bojíte se vyzkoušet nové věci ve vašem sexuálním životě? Stydíte se? Partner začíná více tlačit? A vaše touha po novém je stále silnější? To je normální. A vy stále přemýšlíte, jak to vymyslet? Máme pro vás jedno schůdné řešení.

Vyzkoušejte být někým jiným. A jak na to? Jistě máte svého oblíbeného herce nebo herečku. Tak se změňte na chvíli na něj či na ni. A nejen, že si obléknete nějaký kostým z jejího filmu. Ale změníte i svůj obličej. A nebojte, na plastickou operaci nemusíte. Stačí pořídit si latexovou masku, která z vás v okamžiku udělá vaši oblíbenou filmovou postavu. A co sex ve stylu filmu „Padesát odstínů“? K tomu by se skvěle hodily naše benátské škrabošky. Samozřejmě je důležité vše důkladně probrat s partnerem, zda s tím souhlasí. A věřte, že to bude potřeba jen párkrát. Po čase totiž zjistíte, že se vůbec stydět nemusíte a latexovou masku či benátské škrabošky budete nosit jen na maškarní večírky nebo na párty.

Latexová maska není jen pro dočasné skrytí identity, ale může být i pro zpestření vašich sexuálních hrátek. Neříkejte, že jste nikdy nesnili o milování s vaším oblíbeným zpěvákem, hercem nebo politikem. A ti odvážnější mají třeba touhu po milování s nějakou hororovou postavou nebo se samotným démonem. Všechna tato přání a tajné touhy vám mohou splnit latexové masky na našem internetovém obchodě Mysticum.cz.

Napsat komentář