Latexová maska čerta

Kostým čerta je velice oblíbeným a pro spoustu lidí lehký kostýmem. To je sice pravda, ale proč být obyčejným čertem, když můžete být opravdu strašidelným a velkým Luciferem. Nebo být zlým ďáblem či démonem s našimi latexovými maskami čertů.

Čert je mytologická postava, která má udržovat rovnováhu a trestal lidi za nesprávné chování. Lidé jej však vnímají jako ztělesnění zla a dospělí už od pradávna děsili malé děti, že když budou zlobit, že si je odnese čert do pekla. V naší kategorii latexových masek čertů najdete spíše hlavně pořádné ďábly a satany než roztomilé a pohádkové čertíky.

Kvalita a odolnost materiálu, ze kterého jsou masky vyráběny, zajišťuje maskám dlouhou životnost. Naše latexové masky lze nosit tedy opakovaně a můžete s ní ohromit nesčetněkrát. V masce jsou vytvořeny otvory pro nos a ústa, což vám zajistí komfort při nošení a dokonce v masce můžete pít a hovořit. Pokud vás budou otvory pro nos a ústa tlačit, doporučujeme jemně tyto otvory nastřihnout nůžkami na manikúru. Buďte při tom opatrní a klidní.

Správný čert a ďábel má mít určité náležitosti jako jsou rohy, nepřátelský obličej a zvířecí tělo, kde nesmí chybět ocas. Naše masky mají ty správné rohy, správný obličej, jen váš kostým dotvoříte oblečením, které u nás také najdete. A to v kategorii kostýmy čerta.

Naše latexové masky čertů z kvalitního latexu Vám dopomohou dokreslit a podtrhnout Váš kostým čerta, který se hodí na všechny všední, nevšední, tradiční i netradiční události. Počínaje dětskými maškarními plesy, přes tematické firemní večírky až po silvestrovské party. Zajisté s nimi sklidíte nečekaný úspěch a údiv, který může převládat i v hrůzu, kterou budete budit.

Napsat komentář