Latexová maska Slavie

Plánujete večírek a téma jsou masky všeho druhu. Jako pořadatel a hostitel chcete být a měl byste být co nejvíce originální. K tomu vám pomůžou naše latexové masky, ve kterých naleznete mnoho kategorií. Jako masky reálných tváří, které si dotvoříte dle vlastní fantazie nebo například masky upírů, čertů a dalších strašidelných masek.

Fantastická latexová maska Slavie dokonale změní váš vzhled. A to tak, že vás nepozná ani maminka. Stačí jen chvilka a bude z vás někdo jiný. Pomocí našich doplňků tento nový vzhled ještě vylepšíte.

Maska Divy Slavie vznikla v rukách specialisty na filmové masky. Je vyrobena z měkkého pěnového latexu, který umožňuje, že se maska neuvěřitelně přizpůsobí vašemu obličeji. A díky výtečné flexibilitě se na ní dokonce přenáší vaše mimika. Tyto výborné vlastnosti dodají na přesvědčivosti požadované přeměny.

Masku je možné nosit opakovaně. A dle potřeb upravit. Pokud maska nesedí v místě očí, použijte malé nůžky na manikúru a mírným nastřižením otvor zvětšete. Buďte opatrní a klidní. V masce perfektně uvidíte a bude se vám dobře dýchat. Maska má otvor na nosní dírky a ústa. Je možno v ní pít brčkem a něco malého sníst. Ale ovšem pozor, buďte opatrní.

Maska je v přirozené světlé barvě lidské kůže. Profesionální make-up vytvořil filmový umělec a je proveden do takových detailů, že působí opravdu skutečně. Dokonalé obočí, výrazné tmavé nalíčení očí je vyváženo ústy bez rtěnky. Maska make-up vyřeší za vás. A budete zaručeně spokojeni. A každý vám zajisté bude dokonalou tvář závidět. Maska zakryje celý krk, jen je dobré okraj překrýt nějakým oblečením, ve kterém se chystáte vyrazit na večírek.

Krásná, svůdná blondýnka, dívka s havraními vlasy nebo snad brunetka s vlnitými vlasy? Všechny tyto identity a mnoho dalších můžete s latexovou maskou Slavie vyzkoušet. Libovolně lze kombinovat s našimi parukami, klobouky, brýlemi. Fantazii se meze nekladou. Vhodný a perfektní doplněk jakéhokoliv kostýmu. Identitu změníte tak, že vás opravdu nikdo nepozná. Ale pozor! Změňte svůj hlas, ten by vás totiž mohl prozradit.

Bez ohledu na to, kam se chystáte masku obléknout, užijete si s ní spoustu zábavy a legrace. Ale nejen vy, ale také vaši blízcí a známí se budou dobře bavit.

Napsat komentář