Latexová maska zip

Latex je velmi příjemný a lehký přírodní materiál. Ideálně se hodí na výrobu obličejových karnevalových masek a to pro svou výtečnou tvarovatelnost a jednoduchou zpracovatelnost. Vyrábějí se nasazovací „gumové masky“, ale i luxusní latexové masky, které se zcela přizpůsobí mimice a tvaru Vašeho obličeje. Maska pak vypadá velice realisticky. Tenký latex je prodyšný a skýtá dobrý komfort při nošení. Materiál nedráždí pokožku a jeho kontakt s pokožkou nepředstavuje žádná zdravotní rizika. Z latexu se též vyrábějí různé části kostýmů, jako uši, nos, brada a také latexové aplikace poranění, které si vytvoříte podle návodu a podle své fantazie.

Asi se divíte názvu tohoto článku a možná jste se i trochu zarděli. A ani se vám nedivím. A chápu vás. Jakmile jste si přečetli „latexová maska zip“, napadlo vás jediné možné spojení a to je sex, fetišismus a bdsm. A je to pochopitelné. Masky na zip a s nimi související latexové oblečení je s tímto termínem spojeno. Ale nesmíte se stydět. Život je změna a všechno v něm změnu potřebuje. A tak je tomu i v sexu. Ale buďte v klidu. Nemusíte si hned kupovat přiléhavou latexovou masku na obličej, která má vzadu zapínání na zip. Můžete začít nějakou jednoduchou, a pokud ujistíte, že to má něco do sebe, tak postupně zvyšovat své nároky.

A pokud si projdete naši nabídku latexových masek, zjistíte, že v ní najdete i masky vhodné na večírek, které jsou zipem opatřeny. Jako například maska upíra, zombie nebo klauna, kterou použijete na maškarní večírek.

Dobrá latexová maska z kvalitního materiálu je použitelná opakovaně. Dobře se nasazuje a sundává. Být v ní je příjemné a dá se v ní i pít a hovořit. Některé masky mají na zadní straně zip, který usnadňuje její nasazování. Zip je chráněn pruhem látky, která zabraňuje možnému zacuchání vlasů do zipu. Což uvítají hlavně ženy s dlouhými vlasy.

A nemusí to být jen celá maska opatřená zipem. Přinášíme vám i zajímavé latexové aplikace, pomocí kterých si sami vytvoříte jedinečné zipové detaily na vaší tváři. Jako je například poranění zip, které působí jako byste krev mohli zastavit zapnutím zipu. Nebo úžasné zip aplikace přes oko či nos v podobě čerta nebo vlkodlaka. Věřte, že budete středem pozornosti a leckdo se vás i lekne. A stačí tak málo. Zakoupit u nás aplikaci zip, kterou najdete zde a mít trošku šikovné ruce při jejím vytváření. Nebojte se, zvládne to každý.

Napsat komentář