Latexová masky Slavia

Plánujete večírek a téma jsou masky všeho druhu. Jako pořadatel a hostitel chcete být a měl byste být co nejvíce originální. K tomu vám pomůžou naše latexové masky, ve kterých naleznete mnoho kategorií. Jako masky reálných tváří, které si dotvoříte dle vlastní fantazie nebo například masky upírů, čertů a dalších strašidelných masek.

Fantastická latexová maska Slavia vám umožní změnit kompletně váš vzhled. A to tak, že vás nepozná ani maminka. Během několika vteřin z vás bude někdo jiný a pomocí našich doplňků tento dojem ještě vylepšíte.

Maska Divy Slavia je vyrobena z měkkého pěnového latexu. Vznikla v rukách specialisty na filmové masky. Materiál umožňuje, že se maska neuvěřitelně přizpůsobí vašemu obličeji. A díky výtečné flexibilitě se na ní dokonce přenáší vaše mimika. Tyto výborné vlastnosti dodají na přesvědčivosti požadované přeměny. Masku je možné nosit opakovaně. A dle potřeb upravit. Pokud maska nesedí v místě očí, použijte malé nůžky na manikúru a mírným nastřižením otvor zvětšete. Buďte opatrní a klidní. V masce perfektně uvidíte a bude se vám dobře dýchat. Maska má otvor na nosní dírky a ústa. Je možno v ní pít brčkem a něco malého sníst. Ale ovšem pozor, buďte opatrní.

Maska je tmavé opálené pleti, ale vše působí přirozeně. Profesionální make-up vytvořil filmový umělec a je proveden do takových detailů, že působí opravdu skutečně. Tmavé, výrazné líčení očí, červená rtěnka, perfektní upravené obočí. Díky tomuto make-upu vám odpadne starost s tím, jaké zvolit oční stíny. Maska to vyřeší za vás. A budete zaručeně spokojeni. A každý vám zajisté bude dokonalou tvář závidět. Maska zakryje celý krk, jen je dobré okraj překrýt nějakým oblečením, ve kterém se chystáte vyrazit na večírek.

Latexová maska Slavia je výborným doplňkem jakéhokoliv kostýmu a libovolně ji můžete kombinovat s našimi parukami, klobouky, čepicemi či brýlemi. Fantazii se při vytváření vašeho kostýmu meze nekladou. Jednou krásná svůdná blondýnka, podruhé dívka s havraními vlasy. Svou identitu skryjete tak dokonale, že vás opravdu nikdo nepozná. Ale pozor. Nezapomeňte pozměnit váš hlas, ten by vás mohl prozradit.

Bez ohledu na to, kam se chystáte masku obléknout, užijete si s ní spoustu zábavy a legrace. Ale nejen vy, ale také vaši blízcí a známí se budou dobře bavit.

Napsat komentář