Latexové masky s dýchacím otvorem

Latexová maska přináší rychlou a snadnou změnu vaší identity. Je ideální pro vytváření kostýmu na párty, Halloween, na čarodějnice nebo pro dokonalý kostým na maškarní. Dobře zvolená a kvalitní latexová maska usnadní výběr dalších doplňků a vy si večírek parádně užijete.

Kvalitní latexová maska je příjemná při nošení a cítíte se v ní pohodlně. Toto pohodlí vám zajistí měkký pěnový latex, který dobře přilne k vaší tváři a jeho elasticita zajistí i přenos mimiky vaší tváře na masku. Každá maska má otvory na oči, takže přes masku budete perfektně vidět. Otvor na ústa umožní pití a někdy i to, že můžete něco malého sníst. Ale u obojí platí velká opatrnost. A v neposlední řadě jsou důležité otvory na nosní dírky, které nesmí chybět, jinak byste nemohli dýchat.

Výběru latexové masky věnujte dostatek času. A pořádně si zkontrolujte, zda má všechny potřebné otvory a hlavně otvory na dýchání. Bez nich v masce dlouho nevydržíte. Pokud by vám v místě otvorů na oči, ústa či nos maska tlačila, upravte si toto místo pomocí nůžek na manikúru. Mírně otvor prostřihněte, ale buďte ve chvíli stříhání klidní a nepospíchejte. Při rychlé práci se může maska zničit.

Pokud si nebudete výběrem jistí, neváhejte nás kontaktovat. S výběrem té pravé masky vám velice rádi pomůžeme.

Přehledný výběr masek najdete zde.

Napsat komentář