Reálné latexové masky

Určitě jste chtěli být na okamžik někým jiným, tak aby vás nikdo nepoznal. Hlavně v okamžiku, kdy se vám stane nějaký trapas a vy toužíte po tom, být buď pryč, nebo se schovat za jinou tvář. Naše masky reálných tváří vám to umožní. Aspoň na určitou dobu.

Jen si představte, jaké by to bylo, schovat se za masku naprosto cizího člověka, kterého Vaše okolí nikdy nevidělo a vyrazit mezi své známé jen tak, nebo za účelem nějakého karnevalového večírku či párty. Při změně hlasu by Vás zaručeně nepoznal ani Váš manžel ani Vaše manželka. Pokud máte jasnou představu o tom, kým chcete být, tak už stačí jen vybrat v naší kategorii reálných masek.

Všechny masky reálných tváří je dobré dotvořit našimi doplňky a vhodným oblečením, aby byl celkový dojem dokonalý. Masku arabského šejka doplnit o bradku nebo vousy, šátek a hábit a uvidíte, že se kolem vás ženy budou okamžitě točit. Tak pozor na peníze. Sousedy zajisté zmatete tím, když v masce staré babičky půjdete do vašeho domu a v klidu si odemknete. A když k tomu přidáte nějaké oblečení z babiččiny staré skříně, tak to bude opravdu perfektní. Jen doufejte, že sousedka nebude volat policii, že se k vám někdo vloupal.

Dobrá maska se také pozná podle toho, že se v ní cítíte dobře. Latexové masky reálné tváře jsou navrženy taky, že si je jednoduše nasadíte na hlavu a po chvíli ani nevíte, že masku nosíte, takže se v ní budete chovat naprosto přirozeně. Výhodou masek reálných tváří je, že jsou efektivní samy o sobě. Nemusíte se nijak výrazně převlékat, abyste docílili toho, že na vaše okolí skutečně zapůsobíte.

Zkrátka možnost převléci se za jinou osobu přináší jisté výhody, ale dejte také pozor na ty, kteří nemají smysl pro humor. Jestliže chcete přeci jenom překvapit své známé svým zjevem kdekoliv a kdykoliv, vybírejte z naší sekce reálné latexové masky. Zaručí Vám jinou identitu a spoustu zábavy, protože jiný účes a jiné šaty z Vás jiného člověka neudělají. Zapomeňte na složitý make up a zdlouhavé přípravy, když s námi to jde snadně a rychle. Naše sekce reálných masek přináší opravdu to nejlepší a to nejoriginálnější.

Napsat komentář